interior-design-828545_1280

Drukarka laserowa do biura

calculator-1818_640.jpgNa rynku mamy do dyspozycji mnogą ilość drukarek laserowych czarno białych i kolorowych. Każdy producent oferuje kilka serii urządzeń, które dzielą się na pod modele z różnymi wersjami wyposażenia. Najczęstszym wyzwaniem jest kupno drukarki do biura taniej w eksploatacji. Pojęcie taniej drukarki w eksploatacji jest subiektywne, ponieważ dla osoby drukującej 100 kartek miesięcznie, pojęcie tanio może oznaczać 9 gr za stronę. Inny punkt odniesienia ma użytkownik drukujący 10.000 stron miesięcznie, w tym przypadku taka stawka jest nie do przyjęcia.

 

descending-graph-1173935_640Kupując drukarkę często opieramy się na budżecie, powszechną praktyką jest szukanie urządzenia „drukarka laserowa do 1000 zł” W tym przedziale mamy ostrą konkurencję. Zarówno HP, Brother, Samsung, Xerox i Lexmark w swoim portfolio mają urządzenia wyposażone w port USB, sieć i duplex, czyli automatyczny druk dwustronny. Parametry wszystkich są podobne, a koszty eksploatacji różne.  Najczęściej cena za stronę wynosi od 7 do 10 groszy za stronę, gdy policzymy wszystkie koszty.

lexmark M1145Warto zwrócić uwagę na ekonomiczne modele drukarek LEXMARK M1140 i M1145. Ich największym atutem jest niski koszt eksploatacjibezawaryjność i szybka praca. Lexmark to producent, który przez wiele instytutów międzynarodowych od kilku lat uznawany jest za najlepszego producenta drukarek laserowych A4. Dwurdzeniowy procesor i spora ilość pamięci RAM sprawiają, że zadania są realizowane natychmiastowo. Na pokładzie zainstalowany jest moduł dupleksu oraz sieć, dlatego doskonale sprawdzą się w każdym biurze. Urządzenia przeznaczone są do wynajmu z kompleksowym serwisem i bezpłatnymi tonerami, bębnami i wszystkimi częściami. Wszystko wychodzi tu taniej niż w przypadku zakupu drukarki za 1000 zł, gdzie ponosimy poza kosztem zakupu, koszty zakupów drogich tonerów, bębnów oraz serwisu. Dla kogo rekomendujemy takie urządzenia?

 

Drukarki M1140 i M1145 to urządzenia dla firm, które chcą tanio drukować, poszukują niezawodnych i bezproblemowych rozwiązań, gdzie liczy się komfort pracy i zapomnienie o problemie drukarek w firmie.

Chcesz otrzymać ofertę na taką drukarkę? Wypełnij formularz w 30 sekund

 

Podziel się nowo zdobytą wiedzą ze znajomymi.

Podziel się swoją opinią.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *