book-pages-657377_1920

Urządzenie do drukowania instrukcji dla fabryk meblowych

 book-pages-657377_1920


Jak znaleźć tanią w eksploatacji drukarkę wysokonakładową?

Producenci mebli, do każdej paczki zawierającej meble do złożenia, dołączają instrukcje w formie papierowej. Skutkiem tego są ogromne ilości generowanych dokumentów. Wyzwaniem jest wydrukowanie ich szybko i niezawodnie przy utrzymaniu, jak najniższych kosztów.

stos_papier2 Często stosowaną metodą jest zlecanie wydruków w drukarni, co sprawdza się przy dużych jednakowych partiach tych samych dokumentów. Problem pojawia się, gdy mamy różne mniejsze serie dokumentów, które potrzebne są na wczoraj. W drukarni nie opłaca się drukować mniejszych partii, i nie można tego załatwić od ręki.

„Ciekawą alternatywą jest wysokonakładowa drukarka laserowa tania w eksploatacji”

Rozwiązaniem są szybkie drukarki przeznaczone do wysokiego nakładu dokumentów. Dzięki prędkości do 66 str./min można wydrukować partię 10.000 stron poniżej 3h przy bardzo korzystnej cenie. W odróżnieniu od  drukarni dokumenty możemy drukować w małych partiach po 1000, 2000 stron, tyle ile w danym momencie potrzebujemy.

Mając urzM5155_towerądzenie u siebie oszczędzamy czas, który płynie od momentu złożenia zamówienia, przez wydrukowanie i dostarczenie do naszej firmy. Drukując u siebie mamy wydrukowane, to co chcemy w danym momencie, nie ma znaczenia czy jest to pierwsza, druga czy trzecia zmiana.

Szybkość to nie jedyny atut. Szerokiej dostępność podajników papieru, którymi możemy wyposażyć urządzenie pozwala wydrukować do 3300 stron bez dokładania papieru do kaset.

Opcje wykańczające takie jak finiszery zszywające, czy sortery offsetowe pozwalają na wykończenie dokumentów bez potrzeby pracy ludzkiej.

„Drukarki wysokonakłądowe są bardzo trwałe i posiadają długożywotne materiały ekploatacyjne. W praktyce jest to mniej przestojów w pracy i większa niezawodność”

Na koniec pojawia się zawsze pytanie, ile to kosztuje? Podobnie jak w przypadku produkcji, wszystko zależy od ilości i konfiguracji. Drukarki te są najtańsze w eksploatacji.

Urządzenie można nabyć lub wynająć długoterminowo wraz z pełną obsługą serwisową.

Pomoc w tym temacie uzyskasz w artykule http://wynajmijdrukarke.e-intrax.pl/kupic-czy-wynajac-urzadzenia-drukujace/

 

Zapraszamy do kontaktu, gdzie nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie urządzenie i zaproponują najlepszą ofertę pod adresem http://wynajmijdrukarke.e-intrax.pl/zapytanie-ofertowe/

 

 

Podziel się nowo zdobytą wiedzą ze znajomymi.

Podziel się swoją opinią.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *